FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Credeti ca va veni Oli????

stelista_cristea16.06.2005 14:13

se pare ca Oli si-a dat demisia asa ca ar putea ajunge in ghenncea. ce crdeti??

Virgil16.06.2005 14:49

Nu cred.

Ultima stire aparuta,il da ca antrenor pe Oleg Protasov(fost jucator la Dinamo Kiev,fost international sovietic,antrenor al castigatoarei campionatului grec in 2003,Olimpiakos Pireu.

stelista_cristea16.06.2005 14:58

SE PARE CA TOTUL A FOST O FARSA CU DEMITEREA LUI Oli ASA SRIE PE GSP.

Virgil16.06.2005 15:07

Se pare ?

A fost sigur o farsa.

Daca au inceput sa se tina de farse,de farse sa aiba parte.Cine le mai citeste minciunile?

reddog26.06.2005 12:07

Mai, dar voi ati pus botul la greu!!!!! Vai de mine, cum ati putut sa credeti tampeniile celor de la Poli?

SHAYAN26.06.2005 12:56
Mai, dar voi ati pus botul la greu!!!!! Vai de mine, cum ati putut sa credeti tampeniile celor de la Poli?

 

de ce readuci in actualitate un topic trecut de mult?

e deja rasuflat,nu crezi?Raporteaza-te si tu la subiectele actuale,nu crezi c-ar fi mai bine?

reddog26.06.2005 12:58

In caz ca nu ti-ai dat seama. nu prea am mai fost pe aici in ultimele 4 saptamani...Deci...gandeste si tu.Nu m-am abtinut sa nu dau reply.