se pare ca Oli si-a dat demisia asa ca ar putea ajunge in ghenncea. ce crdeti??
se pare ca Oli si-a dat demisia asa ca ar putea ajunge in ghenncea. ce crdeti??
Nu cred.
Ultima stire aparuta,il da ca antrenor pe Oleg Protasov(fost jucator la Dinamo Kiev,fost international sovietic,antrenor al castigatoarei campionatului grec in 2003,Olimpiakos Pireu.
SE PARE CA TOTUL A FOST O FARSA CU DEMITEREA LUI Oli ASA SRIE PE GSP.
Se pare ?
A fost sigur o farsa.
Daca au inceput sa se tina de farse,de farse sa aiba parte.Cine le mai citeste minciunile?
Mai, dar voi ati pus botul la greu!!!!! Vai de mine, cum ati putut sa credeti tampeniile celor de la Poli?
Mai, dar voi ati pus botul la greu!!!!! Vai de mine, cum ati putut sa credeti tampeniile celor de la Poli?
de ce readuci in actualitate un topic trecut de mult?
e deja rasuflat,nu crezi?Raporteaza-te si tu la subiectele actuale,nu crezi c-ar fi mai bine?
In caz ca nu ti-ai dat seama. nu prea am mai fost pe aici in ultimele 4 saptamani...Deci...gandeste si tu.Nu m-am abtinut sa nu dau reply.