Sponsorul formatiei Poli Timisoara, Balkan Petroleum, a decis astazi rezilierea contractului lui Cosmin Olaroiu, tehnicianul echipei banățene. Motivul concedierii lui Olaroiu izvorăște din aparentele că Poli Timisoara ar fi cedat Stelei meciul din ultima etapă (2-1), mai ales in lumina ultimelor declaratii ale lui Ciobanul. În Gazeta Sporturilor de astazi, Olaroiu a declarat că Una din strategiile lui Ciobanul in acest moment e să ne discrediteze pe mine si pe Gigel Coman, ca să venim apoi la Steaua. Ei bine, ii transmit că nu o să reuseasca
Sursa: gsp.ro
---------------------------------
Pare sa fie totusi caterinca ...
