FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

BKP l-a dat afară pe Olăroiu de la Poli!

Gaby16.06.2005 13:29

Sponsorul formatiei Poli Timisoara, Balkan Petroleum, a decis astazi rezilierea contractului lui Cosmin Olaroiu, tehnicianul echipei banățene. Motivul concedierii lui Olaroiu izvorăște din aparentele că Poli Timisoara ar fi cedat Stelei meciul din ultima etapă (2-1), mai ales in lumina ultimelor declaratii ale lui Ciobanul. În Gazeta Sporturilor de astazi, Olaroiu a declarat că Una din strategiile lui Ciobanul in acest moment e să ne discrediteze pe mine si pe Gigel Coman, ca să venim apoi la Steaua. Ei bine, ii transmit că nu o să reuseasca

 

Sursa: gsp.ro

 

---------------------------------

Pare sa fie totusi caterinca ...

Virgil16.06.2005 14:54

E vrajeala originala.Nu da nimeni afara un antrenor ca Oli pe vorbe.

Gura lumii bate curul.E la ordinea sa discreditezi.A devenit o adevarata cutuma.

Oli a fost cat se poate de corect.Si ce daca in repriza a II-a a jucat mai slab?Vorba lui,Liperpool a egalat-o pe Minal de la 0 - 3,pentru ca apoi sa o invinga in prelungiri si la lovituri de departajare.

reddog26.06.2005 12:05

Voi chiar ati pus botul la vrajeala timisorenilor? Nu aveau si ei cum sa mai atraga atentia de mari campioni ce sunt zilele astea si si-au gasit subiect.