FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

DORINEL A DECIS..PLEACA !!!

I.N.Money16.06.2005 13:06

Dorinel pleaca din Ghencea..:(((...www.gsp.ro

doar_stelist16.06.2005 14:34

e o palma data lui Jiji,pacat ca nu intelege nimic,si pacat ca Steaua ramane fara asa un super jucator Profesionist!!!

Virgil16.06.2005 14:42

Si voi ati fi plecat,va asigur.Se zice ca va primi 300.000 de parai pe an.Jumatate pentru functia de antrenor si jumatate pentru a juca. :lol: