16.06.2005 13:06
Dorinel pleaca din Ghencea..
((...www.gsp.ro
Dorinel pleaca din Ghencea..
((...www.gsp.ro
e o palma data lui Jiji,pacat ca nu intelege nimic,si pacat ca Steaua ramane fara asa un super jucator Profesionist!!!
Si voi ati fi plecat,va asigur.Se zice ca va primi 300.000 de parai pe an.Jumatate pentru functia de antrenor si jumatate pentru a juca. :lol: