FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

[done]model Trofeu

George Stan20.05.2008 13:29

Pana marti, 27 Mai avem nevoie de un model facut in corel de trofeu / diploma care se va da la festivitatea de pe 7 iunie.

Va fi gen placheta de sticla, sau metal sau whatever ideea e ca nu putem obtine un pret daca nu avem design-ul.

Asadar, pana marti, 27.05 trebuie sa avem acel model, daca nu il vom avea se va face prin alte metode independente de dep. mkt.

andyro20.05.2008 13:39
daca nu il vom avea se va face prin alte metode independente de dep. mkt.

 

novac ? :whistle:

Marius20.05.2008 13:52

O sa fie facut!

 

De fapt, presimt ca vor fi cateva modele. Presimt ca vomavea nevoie de un juriu care sa-l selecteze pe cel bun :)

George Stan20.05.2008 15:08

Pentru detalii despre cum arata sau cam ce forme se pot face, va puteti uita pe

http://www.cupe-medalii.ro/index.php?page=...cab2090260084cd

 

nu e neaparat firma cu care vom lucra dar ca idee.

Marius20.05.2008 15:12

Sugestie: Daca tot facem asta, nu putem sa facem si trofeul pentru "Cel mau bun jucator al Stelei"? Asta daca intentionam sa-i dam un trofeu lui Zapata :)

George Stan20.05.2008 16:33

Ba da, asta vroiam sa spun si eu, daca se poate face tot acum ar fi perfect. Doar ca cele pentru 7 iunie au prioritate.

Sunt convins insa ca imi faceti o surpriza placuta si faceti 2 machete :)