FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Diplome / Trofee / Etc

George Stan19.05.2008 11:26

Pentru evenimentul din 7 Iunie, avem nevoie de niste diplome + un fel de placi ceva..medalii or smth pe care sa le dam celor premiati.

Credeti ca ati putea gasi niste oferte pentru asa ceva? Eu ma gandeam la un fel de diploma dinaia de sticla..stiti voi la ce ma refer, ceva in genul asta

TROFEE%20ACRIL1.jpg

AdiM19.05.2008 12:04

http://www.trophyshop.ro

http://www.gravolab.ro/trofee_gravate.html

http://www.trofeesipremii.ro/trofee.html

 

ceva pe sticla sau acril cred ca ar fi f frumos.

 

Da nu ar trebui un desen ceva de la MK?

George Stan19.05.2008 12:11

Logic ca nu avem deocamdata modelul, dar, ceva clasic va fi, cu sigla AISS, trebuie sa iti poata da niste preturi.

M@rmota19.05.2008 12:21

Am gasit si eu acest link o sa ma interesez de o oferta de pret. Adi daga afli ceva sa postezi imediat aici sa nu sunam de 2 ori in acelasi loc.

 

 

http://www.sticlapersonalizata.ro/produse.php?sectiune=3

AdiM19.05.2008 12:48

am trimis mail la http://www.gravolab.ro/trofee_gravate.html si http://www.trofeesipremii.ro/trofee.html, la primul nu am gasit detalii de contact :)

Daca nu-mi raspund pana maine la mail o sa sun.

M@rmota19.05.2008 15:07

Pentru linkul postat de mine am sunat si mi s-a dat un pret pentru modeul 208 de 8,5 euro + TVA si este doar sticla.Pentru gravura tb sa luam legatura cu alta firma. Diametrul este de 60 MM. Sa vedem ce oferte mai sunt apoi sun si la gravat sa vedem ce si cum.

 

 

PS: Adi Adi Adi....si de pe ce adresa de email ai trimis mail?

AdiM19.05.2008 15:16

poi de pe mailu de la servici

M@rmota19.05.2008 15:18

Pai nu e bine. Avem adresa de email a departamentului la care ti-am si dat parola acum cateva zile. Adresa noastra de email este l***@***. Tot ce se trimite pentru cereri oferte se trimite din partea departamentului si nu in nume personal.

 

Dupa ce intri in mail sa te uiti in send sa vezi un model de email trimis din partea departamentului.

AdiM19.05.2008 15:26

ok. scuze, m-am grabit sa le trimit si nu m-am mai gandit la acest aspect.

M@rmota19.05.2008 15:41

http://www.cupe-medalii.ro/index.php?page=...cab2090260084cd

 

Modelele cu stelute mi se par bestiale. am trimis un email pentru o oferta de pret...sa speram ca sunt convenabile pentru ca sunt foarte frumoase.

 

Am primit lista de preturi pentru tot ce se afla pe acel site.

 

Am intrebat daca se si graveaza la ei si am primit urmatorul raspuns:

 

 

 

Da, se pot persomaliza, pretul urmand a fi stabilit dupa ce imi trimiteti

macheta si cod-ul produsului.

Mentionez ca, text-ul personalizarii si imaginile, sigle, etc, trebuie sa

fie in corel vectorizat.

 

De mentionat ca firma este din Cluj deci intervin si taxe de livrare pt acel pachet.

 

Mai cautam si in Bucuresti insa nu prea am gasit nimic convingator pana acum.

Oferta_Generala_de_Pret_2008__valabila_din_25_03_2008_.xls

M@rmota20.05.2008 13:09

Am cerut o oferta si de aici:

 

http://www.leonte.ro/index.php?operation=c...&cat_page=0

 

Voi edita mai tarziu cand voi primi preturile.

AdiM20.05.2008 13:59

io am sunat la gravolab si mi-a dat o tanti un nr de tel al unei alte tanti pentru a primi o oferta si respectiva nu mi-a raspuns inca la telefon... mai incerc...

raspuns la mailuri nu am primit.

 

edit: Am vorbit mai dimineata cu o tanti responsabila de vanzari de la gravolab, Silvana parca, i-am dat un nou mail, de la logistica@AISS de data asta, sper ca acu sa raspunda....

Firma-i din Campulung Muscel, in Buc au doar un showroom, produsele se trimit din Campulung prin colet.

AdiM22.05.2008 17:01

Mai, observ ca cei de la gravolab sunt cam neseriosi, ca sa nu zic nesimtiti, inca nu au trimis nicio oferta. Eu zic sa nu-i luam in considerare ca sa nu avem surprize neplacute cu termenul de livrare a produselor.

M@rmota23.05.2008 08:48

Dap, nu avem nevoie de firme neserioase. Legat de o oferta pentru trofee vom mai astepta pana ce echipa de marketing va realiza modelul care fi gravat, astfel putem obtine oferta exacta de la o firma. Eu peste tot pe unde m-am interesat am primit oferta pentru trofeu pretul final urmand a fi stabilit in functie de gravura.

bodanelu23.05.2008 09:06

din ce o sa fie trofeul? sticla? plastic, plexiglas?

M@rmota23.05.2008 20:05

Am gasit niste modele plexi frumoase, sa vedem si oferta de preturi. O sa cer pentru toate modelele.

George Stan30.05.2008 20:58

Cand aveti timp contactati pe cei cu trofeele si intrebati-i daca pot face asa ceva (vezi atasament). Am si fisierele sursa, corel de la mk

Untitled___1.jpg

Untitled___2.jpg

trofeu_20final_201.jpg

trofeu_20final_202.jpg