In ultimul timp s-a vehiculat in presa o lista cu niste nume de antrenori straini, liberi de contract, cu nume incepand de la Gulit, Del Bosque, pana la Ranieri.....Becali, ultima data, declara ca poarta discutii si cu doi antrenori straini. Deci pe undeva se leaga. Ce ziceti de varianta asta. :?: Eu zic ca daca tot ne legam de orice improvizatie , daca tot suntem refuzati de numele mari de la noi din tara, de ce sa nu investim incredere intr-un antrenor strain? Ultima experienta ne arata ca se poate. Totul depinde de Jiji...va scapa el oare de ideile lui rasiste si nationaliste?? Se va putea el comporta in asa fel incat sa poata, acel antrenor,fie roman sau strain, sa faca performanta??...
