FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Angajam Presedinte

Azzido17.05.2008 09:24

Dac-as fi pentru-o zi presedinte

Tineti minte, as lasa clubul Dinamo amanet, fara cuvinte

Dac-as fi pentru-o zi presedinte

I-as amaneta pe toti si nu m-ati prinde.

 

La Dinamo se cauta presedinte de club,

- cu mentalitate frustrata,

- studii superioare, de preferinta la Jilava,

- atestat in domeniul gayologie.

 

Trebuie sa:

- cunoasca (cum se da) o limba straina,

- trebuie sa aiba permis de conducere-varianta pentru patrupede,

- conduitã moralã ireproșabilã,

- aiba spirit de initiativa :naughty:

- aiba dosar penal in curs de finalizare.

 

Mai multe detalii despre viitorul presedinte al clubului Dinamo, club care NU este finantat de stat, gasiti ...ghici unde ?

Pe site-ul Ministerului Administratiei si Internelor... :biggrin:

http://www.mai.gov.ro/Documente/Fise_post/presedinte.pdf

 

Asteptam propuneri si sugestii pentru postul descris mai sus.

 

 

nascuti in ciuda Stelei, noi nu ne vom lasa

frustrati din tata-n fiu, noi vesnic vom lupta

in Champions League e greu, dar ne vom antrena

spurcati pana la moarte si dincolo de ea!

Dragoshel17.05.2008 09:49

presimt o lupta acerba pentru locul de PREªedinte

D4v1dstelist24.04.2009 18:29

         M-as baga la clubul asta numai pentru a-l baga in B :death: