Dac-as fi pentru-o zi presedinte
Tineti minte, as lasa clubul Dinamo amanet, fara cuvinte
Dac-as fi pentru-o zi presedinte
I-as amaneta pe toti si nu m-ati prinde.
La Dinamo se cauta presedinte de club,
- cu mentalitate frustrata,
- studii superioare, de preferinta la Jilava,
- atestat in domeniul gayologie.
Trebuie sa:
- cunoasca (cum se da) o limba straina,
- trebuie sa aiba permis de conducere-varianta pentru patrupede,
- conduitã moralã ireproșabilã,
- aiba spirit de initiativa ![]()
- aiba dosar penal in curs de finalizare.
Mai multe detalii despre viitorul presedinte al clubului Dinamo, club care NU este finantat de stat, gasiti ...ghici unde ?
Pe site-ul Ministerului Administratiei si Internelor... :biggrin:
http://www.mai.gov.ro/Documente/Fise_post/presedinte.pdf
Asteptam propuneri si sugestii pentru postul descris mai sus.
nascuti in ciuda Stelei, noi nu ne vom lasa
frustrati din tata-n fiu, noi vesnic vom lupta
in Champions League e greu, dar ne vom antrena
spurcati pana la moarte si dincolo de ea!
