FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Concurs

«12»
fcsteaua.ro15.05.2008 10:33

Mare concurs mare! Useri si vizitatori ai fcsteaua.ro va invit sa gasiti 5 deosebiri intre imaginile din dreapta si cele din stanga. Gasitorii vor primi recompensa 5 beri in emoticoane.

 

http://static.fcsteaua.ro/images/inline/531413225_asemanari 1.JPG

 

http://static.fcsteaua.ro/images/inline/16..._asemanari2.JPG

 

alex (keluboss)

R.s.C.15.05.2008 10:50

Mah, sincer... nu vad nicio diferenta! :))

Foarte foarte tare

MoWeed15.05.2008 10:52

Pai nu prea vad diferente intre ele.

Iancu si Jabba parca sunt gemeni, iar comparatiile lui Copos,Lupescu,Pazkani si Trica sunt aproape perfecte:)). Dar personajul din dreapta lui Argatseala cine este?

Marius15.05.2008 10:53

parca plutonierul Capsuna... BD in alerta... ce vremuri...

MoWeed15.05.2008 10:54

=)))atunci nici intre ei nu e nici o diferenta.

La naiba! Vroiam si eu berile alea dar daca nu se poate:))))

ariven2115.05.2008 10:55

Am gasit deosebirile...nu sunt aceleasi imagini!!!

 

Excelent...Copos si miliardarul din Simpsons..excelent....

David_Steaua200715.05.2008 10:59

Pai nu e nici o deosebire!! :))

axl15.05.2008 11:02

:beer2:

Acesta de mai sus e unicul emoticon ce contine bere, si contine 2. Cum isi va primi castigatorul cele 5?

steaua_gloria15.05.2008 11:03

Cel mai mult seamana Iancu :)) . Pe bune :))

MoWeed15.05.2008 11:04

@axl

:beer2: + :beer2: +1/2* :beer2:

Astristul15.05.2008 11:10

Argaseala, Copos si Iancu seamana cel mai bine cu replicile lor trase la xerox! :biggrin:

Foarte reusite pozele! :tongue:

forzateaua

ultrasdrey15.05.2008 11:11

foarte taree frate,mäi..culmea e ca nu exista nici o diferenta :) Mai ales intre PASKANY si......Smeagol!!! Andrey MEDIAS

PS: unde'$ berile???

DonAndres15.05.2008 11:21

Tare rau!!Bravo!!!!!!:D:D:D:D!!!!!!

Living_Dead_Stripper15.05.2008 11:23

Concursul ar fi fost mult mai dificil daca poza lui Trica era comparata cu un capac de toaleta.

Diferentele ar fi fost mult mai greu de facut...

keluboss15.05.2008 11:27

pai pana acum nimeni n-a gasit cele 5 diferente hai sa va dau eu doua: Marian Iancu in poza din stanga e la costum in dreapta e la bustul gol, si ionut lupescu in stanga da interviuri, in dreapta ia pranzul, pe restul trebuie sa le gasiti voi.... :thumbsup:

MoRRano15.05.2008 11:35

Cel mai mult seamana Iancu, doar trica e prea frumos in partea din dreapta :)

ssinpadureacualune15.05.2008 12:32

Super tare.Dar trica mi se pare ca scapa cam usor.

twetwet15.05.2008 12:36

pai stai asa ca mai sunt diferente...

 

smeagol zice "my precious" referitor la inel pe cand paszkany se refera la tinutul "secuiesc"

la mr burns cu Copos m-ai prins...ambii scartzani doar ca unu e diabolic altu e doar prost..

 

e bun barmanu in comparatie cu triCA CA ambii sunt luati de prosti...da i se potrivea mai bine politistu din spotul cava d'oro (la caracter)...n-ai cu cine ba...un tzaran!!

iulia_hd15.05.2008 12:45

Pai pe Golum ala il plac cu siguranta mai mult decat pe paskani;tipul ala are mai mlt creier decat Copos...:P

Cosmi_GT315.05.2008 13:28

Imi pare rau :( nu am gasit nicio deosebire...

xDaJACKALx15.05.2008 14:38

Smeagol are mai mult par decat Paszkany .

c.ronaldo1715.05.2008 14:54

Cei din stanga mananca cac*t, cei din dreapta nu au traba cu DNA`ul.

AdrianUltras2515.05.2008 22:05

mai, eu nu gasesc,nu gasesc!!!

 

pai cred ca ati pus poza lui Iancu de 2 ori ca sunt mai mult decat identice.

 

daca celelalte difera in anumite locuri datorita micilor decolorari ale pozelor, cele cu Iancu sunt absolut identice.

ca 2 picaturi de apa.

SuperSteaua16.05.2008 06:26

Sã fim serioși, se vãd clar diferențele în cazul lui Iancu. De ce încercați sã ne pãcãliți?

Poza din dreapta e din buletinul lui de la 14 ani.

oanna_r3d_and_blu3_4ever18.08.2008 22:37

eu sincer.....nu vad nici o deosebire :mellow:

 

park`s gemeni bah frate :w00t:

«12»