Pornita la drum cu doar cativa fondatori, ea aduna acum aproape 200 de membri cotizanti din toata Romania, ba chiar si din afara granitelor tarii. ===> Pornita la drum cu doar cativa fondatori, ea aduna acum aproape 300 de membri cotizanti din toata Romania, ba chiar si din afara granitelor tarii.
AISS se poate mandri cu cateva ===> AISS se poate mandri cu o serie de
Evident, au avut prioritate membrii Asociatiei, ===> asta zic sa o scoatem de tot; putem pune ceva de genul "Numarul mare de cereri, care a depasit atat asteptarile noastre cat si locuri disponibile, ne-a facut sa consideram...". Adica n-as accentua ideea ca facem doar pentru noi ci ca, iata, facem ceva pentru toti suporterii chiar daca nu sunt membri AISS, bla bla.
La "Mie ce-mi iese", luand in considerare si discutia avuta la sedinta, eu as schimba doar prima fraza, de la "Poate ca nu foarte multe, si asta pentru ca scopul nostru e sa sprijinim clubul Steaua, nu sa pretindem de la acesta avantaje materiale" in "Trebuie sa constientizam ca scopul nostru e sa ..."
In rest, mi se pare OK.