13.05.2008 09:39
Daca departamentul doreste adresa de e-mail @AISS.ro va rog sa-mi spuneti cum ati vrea sa se numeasca (h***@***, r***@*** - nu stiu ce sa aleg mi se par ca suna oarecum scortos amandoua).
Daca departamentul doreste adresa de e-mail @AISS.ro va rog sa-mi spuneti cum ati vrea sa se numeasca (h***@***, r***@*** - nu stiu ce sa aleg mi se par ca suna oarecum scortos amandoua).
Propun d***@***
pai vedeti ce zic cei de la MK&PR, ca ei decid treburile astea cu imaginea, sunetul si scenografia...
d***@*** it is
I-am trimis lui Novac detaliile adresei de e-mail