FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Adresa De E-mail

George Stan13.05.2008 09:39

Daca departamentul doreste adresa de e-mail @AISS.ro va rog sa-mi spuneti cum ati vrea sa se numeasca (h***@***, r***@*** - nu stiu ce sa aleg mi se par ca suna oarecum scortos amandoua).

axl13.05.2008 09:58

Propun d***@***

Yoyoyoi13.05.2008 10:12

pai vedeti ce zic cei de la MK&PR, ca ei decid treburile astea cu imaginea, sunetul si scenografia...

George Stan13.05.2008 10:34

d***@*** it is

George Stan13.05.2008 10:49

I-am trimis lui Novac detaliile adresei de e-mail