26.06.2005 11:22
In ultimul timp nu prea ai fost tot timpul. Nu ca as fi fost eu...Acum esti ca sa ma acompaniezi pe mine sau sa imi faci putin in ciuda cu "Campioana"? ![]()
In ultimul timp nu prea ai fost tot timpul. Nu ca as fi fost eu...Acum esti ca sa ma acompaniezi pe mine sau sa imi faci putin in ciuda cu "Campioana"? ![]()
Cum sa-i fac in ciuda unui stelist pana la moarte,pe aceasta tema ? E complet hilar ceea ce spui. :lol:
Stii bine ca nu are nici o legatura rank-ul meu cu preferintele mele fotbalistice. De obicei tin cu cei de valoare... :wink: