FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

De ce, Dorinele ?

«12»
reddog26.06.2005 11:22

In ultimul timp nu prea ai fost tot timpul. Nu ca as fi fost eu...Acum esti ca sa ma acompaniezi pe mine sau sa imi faci putin in ciuda cu "Campioana"? :P

Virgil26.06.2005 11:24

Cum sa-i fac in ciuda unui stelist pana la moarte,pe aceasta tema ? E complet hilar ceea ce spui. :lol:

reddog26.06.2005 11:28

Stii bine ca nu are nici o legatura rank-ul meu cu preferintele mele fotbalistice. De obicei tin cu cei de valoare... :wink:

«12»