FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Lucrarea de mentenanta si upgrade

fcsteaua.ro12.05.2008 14:50

Va anuntam ca in data de 12 MAI 2008, incepand cu orele 20:00, se va efectua o lucrare de mentenanta si upgrade asupra serverului ce gazduieste site-ul fcsteaua.ro.

 

Aceasta lucrare va dura aproximativ 15 minute, timp in care serviciile web si ftp ale fcsteaua.ro si AISS.ro nu vor fi accesibile.

 

Cu respect,

Departamentul IT, AISS

 

axl12.05.2008 15:33
se va efectua o lucrare de mentenanta si upgrade

Suna bine. Mult succes!

Joga Bonito12.05.2008 16:30

Baietii de la maintenance si upgrade, voi nu lucrati la DNA, da?

bodanelu12.05.2008 17:03
Baietii de la maintenance si upgrade, voi nu lucrati la DNA, da?

 

le-au cerut cei de la dna un back-up la tot ce e pe site... si de accea se face treaba asta :D

SSK12.05.2008 18:53

O sa figurez ca martor al acuzarii cu toate articolele alea anti-Becali, pe bune :P De Tibi sau Somanescu ce sa mai zic :D

bodanelu12.05.2008 19:11

cu SSK la tribunal.. cu SSK la tribunaaaaallllllll :):)))

Azzido12.05.2008 19:32
Baietii de la maintenance si upgrade, voi nu lucrati la DNA, da?

nu, nu.

Noi lucram la MI6 :notangel:

w3bmaster12.05.2008 21:47

Vedeti sa nu scapati hddu pe jos :)

 

Forza Itu :)