Daca tot nu le-a reusit figura cu dna,prin care se urmnarea si demonetizarea importantei zilei de ,,7 MAI 1986",oficialii de la Cluj au hotarat ca ,,9 mai 2008"sa intre in istoria orasului ca zi de insemnata importanta in istoria orasului.Cum nu erau siguri ca fotbalistii c(u)f(u)r(ei)vor castiga Cupa Romaniei,au organizat un eveniment monden care sa ramana in amintirea obstii.Astfel au organizat(se pare pentru prima data in Romania) concursul ,,MISS TRAVESTIT 2008"!
Astfel au si clujenii ceva de sarbatorit!
Deh! Fiecare cu sarbatorile lor!
