Este pentru prima data cand simt nevoia sa scriu cateva randuri ,pentru ca am o mare nelamurire.Ce diferenta este intre Becali ,care a vrut sa de-a bani unei echipe(U Cluj),pentru ca jucatorii acesteia sa-si apere sansele cu o ardoare mai mare,in conditiile in care din punct de vedere sportiv,nu o mai aveau si ziaristii gsp(si nu numai ei), care in toamna anului 2005 ,au propus public sa se acorde o suma de bani echipei FINLANDEI ca aceasta sa joace mai bine in meciul cu CEHIA de pe teren propriu , in calificarile pentru mondialul din GERMANIA ?
