a inceput sa ne judece puscariasul jabba, porumbelul de la Vaslui da cu noi de pamant in cel mai rusinos mod cu putinta spunand ca emblema clubului este murdara, groful lui CFR ne da cu tifla , Borcea rade cu gura pan' la urechi. si m-am oprit aici caci exemplele ar putea continua.
cata rusine sa mai induram din cauza schizofrenicului din pipera!?
in semn de protest steagul ce-l voi purta in campionatul urmator va fi in berna atat timp cat acest schizofrenic are sa mai conduca destinele acestui club.
