FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

hainele imparatului

horse3714.06.2005 15:42

dracu a mai vazut!!! santem campioni si nu avem un antrenor. jucam cat de curand calificarea pt Champions League si uite cum ne cautam acum. Gigi, impielitatule te-au ajuns blestemele. oare ai sa intelegi ceva din toate astea...ma indoiesc

ADRIAN PACURAR14.06.2005 19:59

da ma aseara era mirat , era lovit de bombe a crezut ca totul se rezolva cu bani.