14.06.2005 15:42
dracu a mai vazut!!! santem campioni si nu avem un antrenor. jucam cat de curand calificarea pt Champions League si uite cum ne cautam acum. Gigi, impielitatule te-au ajuns blestemele. oare ai sa intelegi ceva din toate astea...ma indoiesc
