FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Sedinta

SSK09.05.2008 18:02

La sedinta pe care am inteles ca o veti avea saptamana viitoare, am dori si eu si George sa participam. L-am rugat deja pe Costi sa ne anunte (din timp) cand va avea loc sedinta. Vizita nu are un scop anume, ne-am gandit ca ar fi bine sa mentinem "eye contact" :)

lbj09.05.2008 21:36

si tu miez...

andyro10.05.2008 14:13

Din mailul primit, sedinta va avea loc miercuri seara. Inca asteptam confirmarile tuturor.

Kustino12.05.2008 14:34

@SSK

 

O sa vorbim marketereza, ca sa nu intelegeti voi nimic.

Eu in prop de 70 % ajung la sedinta.

SSK12.05.2008 21:07

Ne chinuim si noi, poate totusi intelegem ceva. Eu pot ajunge la 8, cel mai devreme, cred. Adica la 8 ajung sigur, ca ies la 7 si un sfert de la munca.

lbj13.05.2008 05:32

Miercuri, 14 mai, ora 20:00, iesirea dinspre tnb din pasajul de la universitate.