09.05.2008 18:02
La sedinta pe care am inteles ca o veti avea saptamana viitoare, am dori si eu si George sa participam. L-am rugat deja pe Costi sa ne anunte (din timp) cand va avea loc sedinta. Vizita nu are un scop anume, ne-am gandit ca ar fi bine sa mentinem "eye contact" ![]()
