FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Championship Manager 01/02

Kalmarulez09.05.2008 14:25

Eu sunt memberu constant acolo si imi place foarte mult deocamdat. nu sunt multe membri ( 800/900) atmosfera e fantastica acolo chiar daca nu ai jucat jocul resp

Situl este extraordinar din punct de vedere ca nu trebuie sa astepti zile/saptamani pentru un reply

si daca vorbiti engleza binisor sa registrati :D :D

www.champman0102.co.uk/forum ne intalnim acolo

oh btw daca cumva registrati e un sub-forum "New signings" acolo puteti spune cateva cuvinte despre voi mandriti-va ca sunteti suporteri ai Stelei si amintitima si pe mine :kisstogether:fularsteaua2