09.05.2008 14:25
Eu sunt memberu constant acolo si imi place foarte mult deocamdat. nu sunt multe membri ( 800/900) atmosfera e fantastica acolo chiar daca nu ai jucat jocul resp
Situl este extraordinar din punct de vedere ca nu trebuie sa astepti zile/saptamani pentru un reply
si daca vorbiti engleza binisor sa registrati
:D
www.champman0102.co.uk/forum ne intalnim acolo
oh btw daca cumva registrati e un sub-forum "New signings" acolo puteti spune cateva cuvinte despre voi mandriti-va ca sunteti suporteri ai Stelei si amintitima si pe mine ![]()
![]()
