Dupa ce Hagi a refuzat aseara postul de antrenor al echipei Steaua, astazi la ora 20.00 Walter Zenga a refuzat si el acest post, lucru care ni se pare logic. Nu e normal ca sa renunti la serviciile unui om care isi facea treaba bine, si sa-l dai afara ca pe un caine, pentru ca apoi, peste o luna, cand ii simti lipsa, sa il doresti inapoi.
Lista posibililor antrenori care sa vina la Steaua devina din ce in ce mai mica pe zi ce trece ... Pentru Hagi sunt mai importanti banii si impresarii si Zenga are orgoliu. Ne intereseaza mai putin (re)numele celui care va intrena Steaua. Vream doar sa fie lasat in pace si ca Steaua sa aiba rezultate bune cu acel antrenor.
