Ciobanul: Parerea mea este că
Zenga va fi iar antrenorul Stelei
În cadrul unei conferinte de presă sustinute astazi la sediul FC Steaua de la hotelul Marriott, patronul echipei, Ciobanul a declarat: Parerea mea este că Zenga va fi antrenorul Stelei. Nu am apucat să vorbesc cu el la telefon, nu mi-a raspuns la telefon azi-noapte, dar am discutat cu Pedrazzini care a zis că nu crede ca Walter va refuza, pentru că inima lui este tot la Steaua. Ar fi o reparatie morală din partea mea si ar fi normal să-și continue munca, să ducă Steaua in Liga Campionilor. Probabil că Zenga o să spună că vine la Bucuresti să discute cu mine, dar eu zic că va veni la Bucuresti pentru a prelua echipa.
Sursa: gsp.ro
