FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Mijlocasul Central Preferat

alexynho08.05.2008 17:50

Inspirat de topicele deschise cu un aspect asemanator, deschid un topic cu intrebare "Care este mijlocasul vostru CENTRAL preferat?"... nu am luat jucatorii cu caracter ofensiv (chiar extreme), deoarece majoritatea erau trecuti in categoria "Jucatorul ofensiv". Spor la votare :thumbsup:

cristian01408.05.2008 18:05

Gerrard clar. Ar mai fi si Lampard, da' nu suport Chelsea si evreii. :whistle:

c.ronaldo1708.05.2008 18:19

Steven Gerrard. Asta nu inseamna ca suport Liverpool`ul.

Flaviu8608.05.2008 18:27

Francesc Fabregas (Arsenal FC) cu 10 maini l-as vota :) tanar, foarte bun, are tot viitorul in fata...ce mai...nota 10!

oricum meritul e a lui Arsene Wenger. tot respectul pentru "tunari"

MoWeed08.05.2008 19:04

Gerrard e unic

cristian01408.05.2008 19:09

@ MoWeed

 

Intr-adevar. Gerrad e fenomenal si nu ma refer doar la calitatile sale de fotbalist, incontestabile de altfel. E un adevarat lider, confudandu-se cu istoria recenta a cormoranilor. E produs 100% al clubului si probabil va fi un Maldini al englezilor. Mi-e greu sa mi-l imaginez imbracand alt tricou, decat cel alb-rosu. (sper sa nu-si faca javrele iluzii) :)

Mi-a ramas in cap un episod memorabil, cand un suporter a dat foc unui tricou al lui Gerrard crezand ca acesta pleaca la Chelsea, dar capitanul i-a promis ca va ramane pe Anfield. Da dovada meci de meci de o daruire iesita din comun. Pacat ca la nivel de nationala, Anglia nu se ridica la nivelul asteptarilor.

JustBe09.05.2008 16:06

Gerrard......nu am puterea si curajul sa pronunt alte nume

razvan_stelist200711.05.2008 10:37
Gerrard clar. Ar mai fi si Lampard, da' nu suport Chelsea si evreii. :whistle:

adevarul e ca nici io nu suport Chelsea,dar nu stiam ca lampard e evreu;evreu mi se pare ca e avram grant ala!

cristian01411.05.2008 10:50

Nu suport Chelsea datorita evreului de Grant. Lampard e englez pur sange. :)

stelistul stelist11.05.2008 14:22

Paul scholes pentru daruirea lui

Marius11.05.2008 15:02

Fabregas! :punk:

 

Si daca imi mai fac un cont il votez si pe Diego! :punk:

metzzz11.05.2008 15:25

am votat Pirol , dar o sa imi fac cate un cont sa ii votez pe toti.

 

:punk::punk::punk:

_yang11.05.2008 23:34

Gattuso pentru determinare...

stelistu_612.05.2008 07:50

Steven Gerrard, clar :P si unu mai tanar: Fabregas, are un viitor mare.

DelPiero1012.05.2008 10:07

Cesc Fabregas!Nitica viteza daca ar mai avea si ar fi perfect!Ce bun ar fi fost un Fabregas acum la Barca...cum naiba sa dai un asemenea jucator? :blink: