În acest moment Hagi se află la Ciobanul acasă si negociază venirea sa la cirma Stelei. "Regele" se află in negocieri de la ora 21:15, după ce in primă ipostază a mai purtat tratative cu patronul stelist si la biroul acestuia de la Marriot.
În acest moment Hagi se află la Ciobanul acasă si negociază venirea sa la cirma Stelei. "Regele" se află in negocieri de la ora 21:15, după ce in primă ipostază a mai purtat tratative cu patronul stelist si la biroul acestuia de la Marriot.
Hagi nu a acceptat ca să antreneze Steaua
"După trei ore de negocieri cu Ciobanul, la vila acestuia din Pipera, Gică Hagi nu a acceptat să antreneze echipa Steaua. "Oferta este foarte tentanta dar am alte oferte mai bune din strainatate", a spus Hagi la iesirea de la negocieri. La rindul sau patronul Stelei a afirmat spusele lui Hagi, "refuzul lui Hagi se datorează unor posibile oferte tentante din strainatate".
sursa prosport
Din fericire Hagi a declinat oferta lui Becali Gigi.
De teama sa nu se faca de ras.Chiar si asa e de ras.Cum sa dai Steaua pe Dinamo? :lol: :lol: :lol: