FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Vine HAGI??????

BlackWoolfy13.06.2005 17:25

În acest moment Hagi se află la Ciobanul acasă si negociază venirea sa la cirma Stelei. "Regele" se află in negocieri de la ora 21:15, după ce in primă ipostază a mai purtat tratative cu patronul stelist si la biroul acestuia de la Marriot.

Padrese13.06.2005 17:49

Hagi nu a acceptat ca să antreneze Steaua

 

"După trei ore de negocieri cu Ciobanul, la vila acestuia din Pipera, Gică Hagi nu a acceptat să antreneze echipa Steaua. "Oferta este foarte tentanta dar am alte oferte mai bune din strainatate", a spus Hagi la iesirea de la negocieri. La rindul sau patronul Stelei a afirmat spusele lui Hagi, "refuzul lui Hagi se datorează unor posibile oferte tentante din strainatate".

 

sursa prosport

Virgil14.06.2005 05:38

Din fericire Hagi a declinat oferta lui Becali Gigi.

De teama sa nu se faca de ras.Chiar si asa e de ras.Cum sa dai Steaua pe Dinamo? :lol: :lol: :lol: