FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Maine vom cunoaste numele noului antrenor.

Virgil13.06.2005 16:05

Maine 14 iunie 2005,Gica Hagi va negocia cu Ciobanul salariul si clauzele contractuale.Daca se vor intelege la bani,machedonul va antrena Steaua pentru o perioada de 3 ani.

In situatia nefericita in care discutiile nu se vor concretiza prin semnarea unui contract,antrenorul va fi desemnat direct de "monarhul" GB,fara a se mai recurge la binecunoscutul joc trucat cu biletelele.

In pole position se afla Dorinel Munteanu,dar cine poate sti ce zace in capul diabolic al unui razboinic.

Virgil15.06.2005 09:47

Numele noului antrenor nu se cunoaste inca.Asa ca titlul ramane valabil.Sa asteptam ziua de maine. :?

Adi15.06.2005 10:50

Ma tem sa nu asteptam prea mult numele noului antrenor si ma tem sa nu astemptam degeaba, pentru ca e foarte posibil ca in aceasta situatie sa fim dezamagiti de numele noului antrenor. De ex.: pentru mine Panduru ar fi o dezamagire.