cea mai trista victorie la care am fost prezent.cum sa castigi cu 5-0 un meci si sa pleci cu capu plecat de la stadion?!?!??!vedeam doar treptele pana sus.Peluza Nord mai tacuta ca oricand!
RESPECT pentru SUD si pentru toate mesajele afisate! Multumim Laca ! " felicitari " cfrului pt ca joaca in UCL datorita punctelor europene stranse de ei in toate campaniile europene! vezi sezonu 2006-2007 meciu` cu Anorthosis Famagusta!
NU e momentul sa ne pierdem capu` !! E timpu sa strangem randurile !! Vom reveni la anul` mult mai puternici !!
Stelist pan` la moarte !
pace!
