07.05.2008 17:56
Intrebarea mi se pare fireasca din moment ce am vazut (din nou) un articol despre AISS postat pe FCSTEAUA fara a se consulta macar acest "departament".
Macar sa spuneti sa nu ne mai stresam degeaba...
Intrebarea mi se pare fireasca din moment ce am vazut (din nou) un articol despre AISS postat pe FCSTEAUA fara a se consulta macar acest "departament".
Macar sa spuneti sa nu ne mai stresam degeaba...
Probabil ca e vina mea, sau a cui s-a adresat mie in loc sa vi se adreseze. mai concret, fata de la Cluj mi-a trimis cateva mesaje sa pun anuntul pe site, eu l-am pus, folosind textul de la anuntul precedent.
Am inteles.
Poate pe viitor putem evita aceste nesincronizari. Ma gandesc ca atat eu cat si kustino avem acces ca redactori pe site, si putem posta articolele referitoare la AISS, dupa ce acestea au fost trecute prin "filtrul" Mk/P.R.