FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

2 caractere puse in balanta

SSK13.06.2005 15:42
(...) Eu vreau insă să vorbesc de fanii Stelei. sunt cei mai tari tifosi pe care i-am vazut vreodata Chiar si atunci cind au fluierat echipa si-au aratat marea lor dragoste pentru Steaua. Cum pot fi altfel decit mindru că le-am cucerit inima acestor oameni?

 

 

Iata cuvintele lui Walter Zenga ! Sincer, eu nu tin minte vreun antrenor al Stelei care sa fi spus vreodata niste cuvinte mai frumoase si mai sincere despre suporteri ! Walter mi s-a parut primul antrenor care efectiv isi facea meseria gandindu-se si la suporteri ! Un fel de "[color:red]LA[/color][color:blue]CA[/color][color:red]TUS[/color]" in randul antrenorilor. Pentru ca stiu sigur ca [color:red]LA[/color][color:blue]CA[/color][color:red]TUS[/color] juca doar pentru noi

 

 

In contrapartida, il "admiram" astazi in Gazeta Sporturilor pe nimeni altul decat... aliuta

:evil: Purtand la gat nimic altceva decat...un fular al Stelei :x Cum vine asta tigane, e sau nu e Steaua ?!? :evil: :evil: :evil: Ai fost si vei ramane un 0 barat...

Virgil13.06.2005 16:32

Cred ca e o vorba de o eroare. :lol:

Unde ai vazut tu caracter la aliuta? :?

SSK13.06.2005 16:45

hmmm... :roll: ...mda, cred ca ai dreptate ! Am putea sa-i zicem atunci..."despre un caracter si...o lipsa !", nu ? :wink:

Virgil13.06.2005 16:55

Caracter si noncaracter. :oops: