(...) Eu vreau insă să vorbesc de fanii Stelei. sunt cei mai tari tifosi pe care i-am vazut vreodata Chiar si atunci cind au fluierat echipa si-au aratat marea lor dragoste pentru Steaua. Cum pot fi altfel decit mindru că le-am cucerit inima acestor oameni?
Iata cuvintele lui Walter Zenga ! Sincer, eu nu tin minte vreun antrenor al Stelei care sa fi spus vreodata niste cuvinte mai frumoase si mai sincere despre suporteri ! Walter mi s-a parut primul antrenor care efectiv isi facea meseria gandindu-se si la suporteri ! Un fel de "[color:red]LA[/color][color:blue]CA[/color][color:red]TUS[/color]" in randul antrenorilor. Pentru ca stiu sigur ca [color:red]LA[/color][color:blue]CA[/color][color:red]TUS[/color] juca doar pentru noi
In contrapartida, il "admiram" astazi in Gazeta Sporturilor pe nimeni altul decat... aliuta
:evil: Purtand la gat nimic altceva decat...un fular al Stelei :x Cum vine asta tigane, e sau nu e Steaua ?!? :evil: :evil: :evil: Ai fost si vei ramane un 0 barat...
