De duminica dimineata nu am mai atins nici un ziar de sport, nu am mai urmarit nici o emisiune sportiva(m-am uitat un pic la cea de pe realitatea TV de imediat de dupa meci) si m-am simtit super!!!
Calm, relaxat, fericit chiar!
Nu fericit ca am luat bataie de la catelandrii.
Fericit ca a vazut o tara intreaga ca nu noi suntem echipa murdara care fura si umbla cu aranjamente in acest campionat.
Dar, in aceasta dimineata, am fost sa cumpar ziarul.Pt a intra in posesia dvd-ului cu Sevilla '86 bineinteles.
Am citit minirevista cu care a venit dvd-ul si mi-a placut foarte mult.
Cel mai mult mi-a placut ca nu prea erau comentarii.Erau mai multe poze.Si fiecare imi dadea fiori.Sincer va spun.
Si am terminat cu revista si am pus si pe ziar mana, din curiozitate.
Sa vad ce mai zice.
Il deschid: Mendoza si Habibou pe faras!!!
Titlu mare! Clar! Pac!
Am citit in graba asa fara sa ma uit si dau pe pagina urmatoare.
Mendoza la Steaua : 1 gol si 4 pase decisive!
4?
De unde 4?
Mendoza are pe undeva pe la 12 pase decisive.
12 pase de gol si un gol in 14 meciuri zic eu ca e destul de bine.
Mai ales pt un atacant care joaca mijlocas.
Si asta o sa plece?!
A inceput asa usor sa apara o migrena...
Si am trecut la pagina urmatoare...
Fanii ii dau dreptate lui Radoi!
"Fanii i-au dat dreptate lui Radoi dupa ce acesta s-a plans de colegi si a zis ca pleaca din cauza lor."
Zi sa mori tu ca a zis Radoi aia!
E incredibil!
Fanii i-au dat dreptate lui Radoi pt ceva ce nu a zis.
Fanii i-au dat dreptate lui Radoi pt ceva ce nu a zis desi ieri, pe site-ul oficial al clubului, Radoi a dat declaratie de presa si a zis ca nu s-a plans de colegi si ca motivele pt care vrea sa plece au fost spuse chiar de catre el presei imediat dupa meciul cu Dinamo.
Si migrena continua...
Stiti ce?
Eu nu mai cumpar ziare, eu nu mai intru pe site-uri de sport si nu ma mai uita la stiri din sport.
Astea strica sanatatea.
NU SUNT BUNE PT SANATATE!!!
O sa ma intrebati cum o sa primesc atunci informatii despre Steaua.
Azi dimineata, cand am intrat pe site-ul suporterilor am aflat ca Steaua l-a transferat pe Janos Szekely.
M-am uitat pe site-ul oficial al echipei si am primit confirmarea.
Multumesc frumos celor doua site-uri pt ca au grija de sanatatea mea.
Azi, de 7 Mai, la multi ani tuturor Stelistilor adevarati!
Sa fiti toti fericiti!
Eu ma duc sa vad repriza a 2a a meciului de la Sevilla de acum 22 de ani! ![]()
