Am vazut aseara la Ioanitoaia si comapania ,domnul Argaseala , a spus ca vor demara lucrarile de refacere a gazonului , nu mai tin minte data , dar era apropiata , am inteles ca lucrarile vor dura 2 luni jumate si am auzit ca se vor face si alte lucrari , oare apare un magazin in Ghencea ? Ca de marire nu cred ca e timp suficient , sa vedem daca ce a spus e adevarat, dar cred ca nu afirma asa ceva aiurea intramvai.
