FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Triburile

micutZu' Deni03.05.2008 19:40

Care joaca jocu asta afurisit si complicat de pe aici ??:D

 

 

Io il joc , sunt la inceput , abea ma descurc , si nu inteleg care e diferenta dintre alea 6 lumi ??

Joga Bonito03.05.2008 19:45

bah.. sa nu te aud cu caterinca aia de joc...

 

mi-am pierdut 5 colegi de fifa cu jaful ala de joc...

Dragoshel03.05.2008 19:59

triburile = copie NEREUSITA

 

joc original = travian.

IONUTZ-CIPRIAN04.05.2008 05:29

Eu il joc,adica le joc pe amandoua,insa nu prea imi place travian!

micutZu' Deni04.05.2008 06:00

Mai mijto triburile ... da e greu sa te uiti la alti cat de evoluati sunt .... li se vad zidurile cetati din satelit :D ....

axl04.05.2008 06:55

Mda, joc si eu Travian, e oribil. Astept sa se termine S5 si ma las de experimente de-astea traumatizante.

IONUTZ-CIPRIAN04.05.2008 07:21

Pe travian sunt pe lumea 3,chiar ca e naspa,si mai am un cont pe L3x,acolo e mai bine,dar cum te-ai dezvoltat putin pac au sarit sacalii pe tine,asa ca ma las pagubas,si ma tin de triburile!

kili04.05.2008 08:18

Raspuns la topic.

Cele 6 lumi difera in mai multe feluri.

1. Viteza de realizare la fiecare cercetare.

2. Unitati mai multe sau mai putine.

3. Viteza de deplasare.

4. Chiar si grafica difera la unele lumi

5. Viteza jocului - spre exemplu este lumea Speed unde totul se desfasoara de 3 ori mai repede

micutZu' Deni04.05.2008 11:31

Io sunt in luma a 4 ... io ce am ??:D Ca viteza e mai ceva ca un melc :|

zyder04.05.2008 12:39

ios in a 5-a si am ochit deja un dinamovist...muahahahaha

Dragoshel04.05.2008 12:41

Speed cel mai frumos, si asta e toata chestia, trebuie sa iti faci cont de la inceput, ca apoi.. nu prea mai are rost..

IONUTZ-CIPRIAN04.05.2008 12:43

Pe triburi am si pe L4 si pe L5!!Pe L 5 sunt la inceput dar o duc bine!

AdiM05.05.2008 18:31

Travian e mult mult peste TribalWars, adica triburile, cel putin pana sa introduca sistemul Gold care a cam stricat jocu, ce-i drept. Io am jucat Travian aproape 2 ani (s4.com in 2006 si s1.com in 2006-2007, ca a durat un an jumate servaru), si am stat cateva saptamani si pe Triburile ulterior si mi s-a parut mult sub Travian. Din pacate ca sa te mentii in varf trebuie sa petreci f mult timp in joc, asa ca m-am lasat pana la urma :)

Dragoshel06.05.2008 12:05

poti juca pe speed, care se termina mult mai repede.. :) si eu am ajucat in 2006, m-am lasat si m-am reapucat acuma..

AdiM06.05.2008 17:39

acu nu mai am nici timp si oricum am facut tot ce se putea face prin jocu asta, ajunge :)

micutZu' Deni06.05.2008 20:18

Dami si mie numala tau de cont , sau coordonatele ... ca si io sunt in luma a 4 .... :D

 

 

Care mai e in lumea a 4 ???:D

 

Poate facem ceva razboaie ....

LeGenD24.05.2008 20:57

Joc si eu triburile.Daca vreti,uitati`va pe L4,in zona K14.Uitati`va de tribul 4H si ghiciti care sunt eu de acolo:))