Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata.
Inapoi la site
Arhiva Forum
›
Propuneri/Sugestii/Reclamații
› George....vechea problema cu videoul
George....vechea problema cu videoul
dbd
12.06.2005 10:57
pune te rog videoul cu meciul cu Poli...nu merge sa-l iau de la gsp...please !
:?