Daca aveti poze, filmulete de la meciul cu Poli Timisoara si vreti sa le publicam pe site si sa fie vazute world-wide, contactati unul din moderatori sau administratori.
Daca aveti poze, filmulete de la meciul cu Poli Timisoara si vreti sa le publicam pe site si sa fie vazute world-wide, contactati unul din moderatori sau administratori.
De necrezut!
Nu sunt poze cu bucuria imensa cand au ridicat Cupa de CAMPIONI.Cu acele confetii,cu tricourile si medaliile de campioni.Imagini superbe surprinse de posturile TV,poze....de ce?
Pentru ca cei care le detin ori intreaba de ce nu sunt,ori nu au,ori nu vor sa comita gestul,ori nu au citit apelul,...
Eu cred ca pana la urma totul se va rezolva.E nevoie de putina rabdare.
Poze nu prea am facut la meci dar filme am destule.
Cui pot sa i le trimit sa fie puse pe site???
Ce spuneam eu?Bravo "pustiule"!
Bv kid ! baga mare ![]()
sa imi zica si mie cineva cui sa i le trimit?
Lui George , trimite-i un mesaj privat
am primit eu mersi mult.
am si eu 50...cum le trimit???
am si filmulete filmate
Excelente poze.
Multumiri celor care au oferit cele 277 fotografii de pana acum : Acid_raves,Kyd,Neaga 88,Alex Dima,Mihai si Bogdan.
Dovada de dragoste pentru Steaua.