FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

poze de la meciuri

George Stan12.06.2005 00:46

Daca aveti poze, filmulete de la meciul cu Poli Timisoara si vreti sa le publicam pe site si sa fie vazute world-wide, contactati unul din moderatori sau administratori.

neat14.06.2005 04:55

De necrezut!

 

Nu sunt poze cu bucuria imensa cand au ridicat Cupa de CAMPIONI.Cu acele confetii,cu tricourile si medaliile de campioni.Imagini superbe surprinse de posturile TV,poze....de ce?

Virgil14.06.2005 08:05

Pentru ca cei care le detin ori intreaba de ce nu sunt,ori nu au,ori nu vor sa comita gestul,ori nu au citit apelul,...

Eu cred ca pana la urma totul se va rezolva.E nevoie de putina rabdare.

kyd14.06.2005 12:01

Poze nu prea am facut la meci dar filme am destule.

Cui pot sa i le trimit sa fie puse pe site???

Virgil14.06.2005 12:17

Ce spuneam eu?Bravo "pustiule"!

neat14.06.2005 12:21

Bv kid ! baga mare :D

kyd14.06.2005 13:33

sa imi zica si mie cineva cui sa i le trimit?

Kustino14.06.2005 15:08

Lui George , trimite-i un mesaj privat

ADRIAN PACURAR14.06.2005 19:56

am primit eu mersi mult.

Bisquit15.06.2005 08:53

am si eu 50...cum le trimit???

am si filmulete filmate

Virgil17.06.2005 04:05

Excelente poze.

Multumiri celor care au oferit cele 277 fotografii de pana acum : Acid_raves,Kyd,Neaga 88,Alex Dima,Mihai si Bogdan.

Dovada de dragoste pentru Steaua.