FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Lista Admisi

i0nutz8301.05.2008 16:07

1. puricele88

2. cosmin_marin25

3. limited_andrey2001

4. meph_frumossu

5. fallenangell002000

6. andrei_marius06

7. rollyn09

8. blind1ro *

9. marseillais_666 *

 

Asa cum am promis, in cazul in care rezultatele la testari vor fi nesatisfacatoare, vom "rechema" useri vechi ai forumului, care au renuntat - dintr-un motiv sau altul - la campionat. Consider ca blind si marseillais au fost cei care de-a lungul vremii nu au creat probleme, meritand o sansa intr-un moment in care accentul in acest campionat se pune pe vechime si seriozitate, si nu pe oameni veniti/inscrisi pe forum special pentru a juca fifa.

bubutza02.05.2008 15:29

in caz ca ma puteti baga pe lista de rezerva ... as fi incantat ...

 

mentionez ca m-am retras din vestitul campionat al lui god .

daca nu, o sa astept sezonul viitor

RobYnho02.05.2008 16:10

Atunci ce mai cauti pe " Forumul Suporterilor " ??

bubutza02.05.2008 16:30

pentru ca este forumul suporterilor stelisti (nu al lui god) ...precum si asta.

 

@robynho pt postul urmator (nu vreau sa umplu topicul aiurea): am inteles ce vrei sa spui ... dar acolo e o situatie mai speciala ... si nu as vrea sa renunt la el ... insa vreau sa joc intr-un campionat cu useri civilizati (in final... crek mi-a venit mintea la cap....) si altul nu se prea gaseste, sa pot purta o discutie civilizata, adica sa gasesc oameni nu creaturi ... (cum cred ca am fost si odata ... )

RobYnho02.05.2008 17:21

N'ai inteles nimic.. Ma refeream ca moderezi un alt campionat..

mihai141103.05.2008 05:57

daca te-ai retras e ok,dar acum s-au facut listele