11.06.2005 19:18
Magnic !!! Incredibil !!! Senzational..!!! in viata mea nu am vazut aja cva....doar in templu e posibil....am ramas shokat d c am vazut 8O
Magnic !!! Incredibil !!! Senzational..!!! in viata mea nu am vazut aja cva....doar in templu e posibil....am ramas shokat d c am vazut 8O
o asa echipa pentru o asa galerie!!!
SUPERBA coregrafie!!!
inca o data atmosfera de pe stadion a dus la o victorie importanta!
o asa gelerie nu merita de cat un titlu 22!!!
suntem campionii la fotbal si avem si cea mai super galerie!