FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Coregrafia

I.N.Money11.06.2005 19:18

Magnic !!! Incredibil !!! Senzational..!!! in viata mea nu am vazut aja cva....doar in templu e posibil....am ramas shokat d c am vazut 8O

elvis12.06.2005 06:55
SUPERB!
fanatica12.06.2005 07:19

o asa echipa pentru o asa galerie!!!

SUPERBA coregrafie!!!

inca o data atmosfera de pe stadion a dus la o victorie importanta!

o asa gelerie nu merita de cat un titlu 22!!!

suntem campionii la fotbal si avem si cea mai super galerie!