11.06.2005 11:21
o prima repriza a nervilor in care fotbalul a fost cu lingurinta dar in care am putut vedea o teribila incrancenare, mai ales in tabara noastra. doua goluri frumoase cel al timisorenilor scotand in evidenta forta lui mansour.
mai avem 45' si vom imbraca tricourile de campioni!
HAI
