FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

la pauza 1-1

horse3711.06.2005 11:21

o prima repriza a nervilor in care fotbalul a fost cu lingurinta dar in care am putut vedea o teribila incrancenare, mai ales in tabara noastra. doua goluri frumoase cel al timisorenilor scotand in evidenta forta lui mansour.

mai avem 45' si vom imbraca tricourile de campioni!

 

HAI

SHAYAN11.06.2005 14:09

din fericire s-a facut 2-1 !!!!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

dbd11.06.2005 15:39

da bai nene..lasa-ne cu pauza...A VENIT CUPA IN Ghencea ! :wink: :D :o