A fost un sezon lung, plin de evenimente, declaratii iresponsabile ale conducerii, huliganismul presedintelui, prostia patronului, gorile in tribune, razvratirea ultrasilor dar si daruirea jucatorilor in unele meciuri si numeroasele dovezi de iubire neconditionata a suporterilor.
Acum nu mai conteaza decat momentul actual, ziua de azi, si noaptea ce o sa vina, cand vom sarbatori pe strazi si vom canta "Campionii"!
