FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

ziua cea mare

Allen11.06.2005 04:39

A fost un sezon lung, plin de evenimente, declaratii iresponsabile ale conducerii, huliganismul presedintelui, prostia patronului, gorile in tribune, razvratirea ultrasilor dar si daruirea jucatorilor in unele meciuri si numeroasele dovezi de iubire neconditionata a suporterilor.

Acum nu mai conteaza decat momentul actual, ziua de azi, si noaptea ce o sa vina, cand vom sarbatori pe strazi si vom canta "Campionii"!

SHAYAN11.06.2005 06:23

Toate astea poate ca n-ar conta prea mult dar sa nu uitam ce serie de evolutii proaste a avut Steaua in ultimele meciuri.Si tocmai in ultima etapa sa jucam cu Timisoara ,fara Radoi si Dumitru.Ati vazut ce fel au jucat la nationala,sa fim realisti,noi nici atacanti ca lumea nu avem.Sper in schimb sa ia Dinamo bataie,sa castigam titlul,desi nu mai e acelasi lucru,dar asta e.

Neaga8811.06.2005 06:46

Forza Steaua ! AZI VOM FI CAMPIONI .. IO ACUM DEJA PLEC DE ACASA .... NE VEDEM PE STADION :twisted: !!! PREGATITZI-VA CU TOTZII PENTRU SARBATOARE ... ! Forza Steaua VINCI PER NOI ! MERDA Dinamo si RAPID !

smen11.06.2005 09:12

Vin stins cu bere pan` maine dimineata

smen11.06.2005 09:19

cum imi pun avatar?

smen11.06.2005 09:27

ma ajuta cineva pls ...

elvis12.06.2005 06:52
cum imi pun avatar?

du-te la profil.