29.04.2008 06:42
Salut,
Caut 3 designeri pentru un forum cu Steaua.
Cerinte :: Sa te pricepi la Photoshop.
Sa ai timp 1h pe zi sa intrti pe forum.
Si cam atat
Ma gasiti la ID :: xamax_2007
Salut,
Caut 3 designeri pentru un forum cu Steaua.
Cerinte :: Sa te pricepi la Photoshop.
Sa ai timp 1h pe zi sa intrti pe forum.
Si cam atat
Ma gasiti la ID :: xamax_2007