FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

La Multi Ani, Martin !!!!!

Casillas10.06.2005 01:27

La multi ani!!!

Cred ca cel mai frumos pe care echipa si chiar tu ti-l poti face e castigarea campionatului!1

Multa sanatate pt tine si familia ta si cat mai multe realizari!! ( Sper sa ajungi sa joci la echipa nationala)

Noi iti uram toate cele bune si stim ca esti un adevarat stelist!!!

Virgil10.06.2005 01:43

Multi ani traiasca Martin

ADRIAN PACURAR10.06.2005 03:56

Sa ne traiasca si sa nu incaseze gol in ultima etapa , LA MULTI ANI!

Neaga8810.06.2005 04:21

LA

stelista_cristea10.06.2005 05:32

LA MULTI ANI TUDORICA SI MAINE SA NE ADUCE TITLUL !!!

Virgil10.06.2005 06:18

Martin Tudor

Data nasterii : 10.06.1977

Locul nasterii : Avrig - Sibiu

Post : portar

Nr tricou : 12

Email : M***@***

Debut in divizia A : 14.06.1997

Jocuri in divizia A : 146

Jocuri la Steaua : 145

Jocuri in sezonul curent : 14

Cartonase galbene in sezonul curent : 2

Cartonase rosii in sezonul curent : 0

Minute jucate in sezonul curent : 1146

_____________

Asadar Martinel al nostru a prins al 28-lea trandafir in buchetul vietii.Ii dorim sa contribuie si la prinderea celui de al 22-lea "trandafir" in cununa titlurilor cucerite de Steaua,de la infiintare.

elvis10.06.2005 15:32

La Multi Ani!

Hai Steaua!

2

St. Dinitza9 jr.10.06.2005 16:03
LA MULTI ANI ... Martin Tudor
SHAYAN11.06.2005 06:04

LA MULTI ANI ,Martin Tudor! MERITI TOATE FELICITARILE NOASTRE,INTR-ADEVAR AI APARAT SENZATIONAL.SPER SA AJUNGI SA JOCI TITULAR SI LA NATIONALA.[/b]

fanatica12.06.2005 07:16

LA MULTI ANI Tudor!!!

SA AI TOT CE ITI DORESTI IN VIATA!!!SA MAI RAMAI LA Steaua CAT DE MULT!!!ESTI UN PORTAR VALOROS,GREU DE INVINS SI CARE MERITA SA TE BUCURI DE ZIUA TA DE TITLUL 22!!!LA MULTI ANI1 SI ESTI CEL MAI TARE!!!!