FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

AISS la Cluj-Napoca

fcsteaua.ro27.04.2008 17:37

Din dorinta de a fi mai aproape de suporterii Stelei, Asociatia Independenta a Suporterilor Stelisti continua intalnirile cu membrii si simpatizantii AISS care locuiesc in provincie.

 

Dupa intalnirea de la Iasi, din februarie 2008, AISS vine in inima tarii, la Cluj-Napoca, miercuri 30 aprilie 2008. Sunt invitati sa participe atat membrii AISS din Cluj sau judetele invecinate cat si suporterii Stelei care doresc informatii despre AISS sau vor sa ni se alature. De asemenea, sunt asteptati la aceasta intalnire cei care, pur si simplu, doresc sa se intalneasca intr-un cadru restrans cu suporterii stelisti din zona.

 

Ideea principala a intalnirii este informarea temeinica a suporterilor stelisti asupra Asociatiei si constituirea unui nucleu AISS in Ardeal, urmand sa discutam despre activitatile AISS pe plan national dar si regional, proiecte de viitor, modalitati prin care AISS poate ajuta suporterii stelisti din zona, dar si cum pot ajuta stelistii ardeleni Asociatia.

Cei care doresc sa participe si sa se inscrie in AISS sunt rugati sa vina la intalnire cu o copie dupa buletin.

 

Detalii despre ora si locul intalnirii se pot afla la numerele de telefon:

 

0744-585785 sau 0721-731922

 

Asociatia Independenta a Suporterilor Stelisti

 

R.s.C.27.04.2008 18:04

Hristos a inviat !!!

Ma bucura foarte mult initiativa AISS.

Daca se poate, ii rog pe stelistii care care au informatii legate de ora si locul intalnirii AISS va rog sa imi trimiteti un e-mail la adresa R***@***, eu nu am posibilitatea sa sun pentru. ca sunt intr-o zona unde nu am semnal. Multumesc mult !!!

FORZA Steaua !!! SPRE 24 !!!

MoWeed27.04.2008 19:50

Pe cand si in Brasov o reuniune de asta???

lbj27.04.2008 20:09
Pe cand si in Brasov o reuniune de asta???

Usor-usor speram sa ajungem prin toate orasele importante ale tarii, scopul acestor intalniri fiind acela de a consolida legaturile cu suporterii aflati in provincie.

MoWeed27.04.2008 20:12

Bun! Atunci astept anuntul pe site :thumbsup:

militia27.04.2008 21:36

x :))

rez27.04.2008 22:26

in resita nu veniti?multi stelisti si aici:D

w3bmaster27.04.2008 23:28

Frumoasa initiativa

 

Tineti-o tot asa ...