Cum meciul Dinamo - Steaua va fi unul special am reusit sa gasim un loc unde sa vedem meciul impreuna.
Problema este ca nu sunt multi interesati, doar 4 persoane au confirmat. Noi speram sa fim 10 persoane asa ca cine este interesat va rog sa scrieti aici si va voi contacta prin privat.
SteauaToronto
