FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

O pauza binevenita.

Virgil09.06.2005 01:47

Pauza creata intre penultima si ultima etapa,se pare ca este de bun augur.In primul rand observ ca s-au linistit foarte mult spiritele,aproape de cota "0".

Asta inseamna ca pe 11 iunie 2005 vom avea un stadion cu tribunele in forma si forta maxime.

Sper ca si jucatorii ramasi acasa sa se fi pregatit exemplar fizic si tactic pentru ca sambata,alaturi de cei veniti de la lot sa spulbere "sperietoarea" la care capitan e jucatorul care a ingropat nationala la Rotterdam.

FORZA