FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Imnul Romaniei De La Cm 98 - Mp3 Download!

«12»
AdrianUltras2525.04.2008 21:18

Am vazut ca foarte multi cauta aceasta melodie.

 

Daca o mai vreti, ea se numeste "Lupta pentru Glorie" de Dani Constantin....

 

 

si o puteti downloada de aici. :D

 

 

Dani_Constantin___Lupta_pt_Glorie_Romania_CM98_.mp3

 

ia si de aici:

ftp://fcsteaua.ro:24/Mihai_Pocorschi_-_Ca...o_558934067.mp3

bossy25.04.2008 21:37

Am uitat de melodia asta,si imi placea mult,ultima oara cand am auzit-o a fost acum vreo 8 ani.

Mersi ca mi-ai adus aminte de ea si ca am putut sa o ascult din nou.

Thanks!!! :thumbsup:

stelistu_626.04.2008 14:20

Mersi pentru melodie... dar se aude naspa.

 

Aveti careva melodia

?
_yang12.05.2008 11:17

Dar aceea cu puii de lei din '94, o are cineva ???

Dragoshel12.05.2008 11:49

Monica Anghel, Aurelian Temisan, Adrian Enache : Sa fii cel mai bun

Monica_Anghel__Aurel_Temisan__Adrian_Enache___Sa_Fii_Cel_Mai_Bun.mp3

_yang13.05.2008 08:54

10x..!!! :beer2:

Devin din zi în zi mai pregatit pentru Euro...!!! :yeahh:

Dragoshel14.05.2008 11:13
:beer2: sa fie primita...
JustBe14.05.2008 17:12

Tare piesa chiar daca se aude un pic cam prost nu are nimic

 

 

Cum se aude nu conteaza,mesajul e important

DelPiero1016.05.2008 07:41

Un imn absolut superb!Aveam 10 ani atunci si tin minte acest cantec ca si cand ar fi fost ieri!Acum nici nu stiu imnul Nationalei la acest Euro... :blush:

Azzido29.05.2008 16:56
Mersi pentru melodie... dar se aude naspa.

 

Aveti careva melodia

?

 

:thumbsup:

imn_Romania___Euro_2008.MP3

vladutzsb198831.05.2008 11:23

Cine are melodia "Lupta pentru Glorie" de Dani Constantin (CM 1998).... il rog sa imi dea un ADD pe messinger pe ID-ul vladutzsb1988

 

mersi mult

forever_STEAUA31.05.2008 12:00

vladutzsb1988

 

Cum de ți-a venit ideea sã postezi întrebarea chiar în acest topic ?

danimarcu31.05.2008 13:48

Pt ca e din cale afara de istetz... :wink:

ralux04.06.2008 14:27

dar imnul Romaniei din italia 90 il are cineva??? cel din 94 e super...imn super...performanta super...HAI Romania!!!!

marian208509.06.2008 10:14

are cineva melodia lupta pentru glorie -imnul echipei nationale de la Euro1998.cine are sa puna un link ca sa o downloadeze si si alti oameni.

MoWeed09.06.2008 10:20

@marian2085

 

Uite-te la primul post din topicul asta :thumbsup:

SosoSteaua11.06.2008 07:00

multumesc mult pentru piesa din 1998. fenomenal o cautam de secole :D

Ducku11.06.2008 12:29

Poate cineva sa mai puna odata meldoia lui Daniel Constantin (Lupta pentru glorie) aici? Eu nu reusesc sa o descarc pe cea din top-ul topicului. Nush ce Dumnezeu are. Poate cineva sa ma ajute? PLSSS steagro

plouat13.06.2008 13:34
Poate cineva sa mai puna odata meldoia lui Daniel Constantin (Lupta pentru glorie) aici? Eu nu reusesc sa o descarc pe cea din top-ul topicului. Nush ce Dumnezeu are. Poate cineva sa ma ajute? PLSSS steagro

 

Daca incerci cu Mozilla nu merge, incearca cu Internet Explorer. Si eu am patit la fel.

Melodia e super, din pacate calitatea mp3-ului este foarte proasta... Daca are cineva o varianta mai buna, i-as fi vesnic recunoscator

 

Buhuhu17.06.2008 11:42

Dani_Constantin - Lupta_pt_Glorie_Romania ...calitate un pic mai buna

Dani_Constantin___Lupta_pt_Glorie_Romania_CM98.mp3

fular-campionii

Catalanu17.06.2008 13:53

Dani_Constantin - Lupta_pt_Glorie_Romania ...calitate un pic mai buna

Dani_Constantin___Lupta_pt_Glorie_Romania_CM98.mp3

fular-campionii

[/cu

 

 

imi tr si mie imnu prin mess ca nici cum nu pot sal descarc:(((((.... dark_master1203

adidwu05.08.2008 21:09

Imnul Coppa del mondo 1990 interpretat de Gianna Nannini si inca un tip il are cineva?

AdrianUltras2505.08.2008 21:48

Adidwu

 

Gianna Nanini & Edoardo Bennato - Un Estate Italiana

 

gianna_nanini___edoardo_bennato___un_estate_italiana.mp3

adidwu06.08.2008 19:06

AdrianUltras25

Iti foarte multumesc.

Fc Alin07.08.2008 12:13

Ms pt melosdie dar se aude foarte naspa rau de tot!! :yes::steag_cruce_invers:

«12»