Am vazut ca foarte multi cauta aceasta melodie.
Daca o mai vreti, ea se numeste "Lupta pentru Glorie" de Dani Constantin....
si o puteti downloada de aici. ![]()
Dani_Constantin___Lupta_pt_Glorie_Romania_CM98_.mp3
ia si de aici:
Am vazut ca foarte multi cauta aceasta melodie.
Daca o mai vreti, ea se numeste "Lupta pentru Glorie" de Dani Constantin....
si o puteti downloada de aici. ![]()
Dani_Constantin___Lupta_pt_Glorie_Romania_CM98_.mp3
ia si de aici:
Am uitat de melodia asta,si imi placea mult,ultima oara cand am auzit-o a fost acum vreo 8 ani.
Mersi ca mi-ai adus aminte de ea si ca am putut sa o ascult din nou.
Thanks!!! ![]()
Mersi pentru melodie... dar se aude naspa.
Aveti careva melodia
Dar aceea cu puii de lei din '94, o are cineva ???
Monica Anghel, Aurelian Temisan, Adrian Enache : Sa fii cel mai bun
Monica_Anghel__Aurel_Temisan__Adrian_Enache___Sa_Fii_Cel_Mai_Bun.mp3
10x..!!! ![]()
Devin din zi în zi mai pregatit pentru Euro...!!! ![]()
Tare piesa chiar daca se aude un pic cam prost nu are nimic
Cum se aude nu conteaza,mesajul e important
Un imn absolut superb!Aveam 10 ani atunci si tin minte acest cantec ca si cand ar fi fost ieri!Acum nici nu stiu imnul Nationalei la acest Euro... ![]()
Cine are melodia "Lupta pentru Glorie" de Dani Constantin (CM 1998).... il rog sa imi dea un ADD pe messinger pe ID-ul vladutzsb1988
mersi mult
vladutzsb1988
Cum de ți-a venit ideea sã postezi întrebarea chiar în acest topic ?
Pt ca e din cale afara de istetz... :wink:
dar imnul Romaniei din italia 90 il are cineva??? cel din 94 e super...imn super...performanta super...HAI Romania!!!!
are cineva melodia lupta pentru glorie -imnul echipei nationale de la Euro1998.cine are sa puna un link ca sa o downloadeze si si alti oameni.
@marian2085
Uite-te la primul post din topicul asta ![]()
multumesc mult pentru piesa din 1998. fenomenal o cautam de secole ![]()
Poate cineva sa mai puna odata meldoia lui Daniel Constantin (Lupta pentru glorie) aici? Eu nu reusesc sa o descarc pe cea din top-ul topicului. Nush ce Dumnezeu are. Poate cineva sa ma ajute? PLSSS steagro
Poate cineva sa mai puna odata meldoia lui Daniel Constantin (Lupta pentru glorie) aici? Eu nu reusesc sa o descarc pe cea din top-ul topicului. Nush ce Dumnezeu are. Poate cineva sa ma ajute? PLSSS steagro
Daca incerci cu Mozilla nu merge, incearca cu Internet Explorer. Si eu am patit la fel.
Melodia e super, din pacate calitatea mp3-ului este foarte proasta... Daca are cineva o varianta mai buna, i-as fi vesnic recunoscator
Dani_Constantin - Lupta_pt_Glorie_Romania ...calitate un pic mai buna
Dani_Constantin___Lupta_pt_Glorie_Romania_CM98.mp3
![]()
Dani_Constantin - Lupta_pt_Glorie_Romania ...calitate un pic mai buna
Dani_Constantin___Lupta_pt_Glorie_Romania_CM98.mp3
[/cu
imi tr si mie imnu prin mess ca nici cum nu pot sal descarc:(((((.... dark_master1203
Imnul Coppa del mondo 1990 interpretat de Gianna Nannini si inca un tip il are cineva?
Adidwu
Gianna Nanini & Edoardo Bennato - Un Estate Italiana
AdrianUltras25
Iti foarte multumesc.
Ms pt melosdie dar se aude foarte naspa rau de tot!! ![]()
![]()