24.04.2008 20:14
Astãzi m-a sunat Nicușor Predeșel (via Mihai ªomãnescu) ca sã mã invite la o emisiune de mâine pe marginea meciurilor Craiova-Steaua și Rapid-Dinamo. Invitația a fost adresatã în nume personal așa cã nu i-am spus cã mai vedem cine merge ci am acceptat. Nu știu cât de corect e sã procedãm în acest mod, oricum zicea cã data viitoare vrea sã-l cheme din nou pe Stanici, am impresia cã-și dorește sã ne ia prin rotație.
În orice caz, mâine de la ora 15:00...
