FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Tipografie

M@rmota24.04.2008 19:22

Dragi colegi de departament,

 

:biggrin:

 

 

Pentru campania 2% avem de printat niste jpg-uri. Intrucat sunt colorate ne trebuie o tipografie buna. Vom printa aproximativ 140-150 coli. Daca puteti recomanda o tipografie sau sa va interesati de costuri va rog mult sa postati aici. Eu ma voi ocupa de printarea lor.

 

Va multumesc :happy:

 

 

PS: Adi poate reusesti tu sa dai niste telefone sa te interesezi.

 

Deadline este la timpul trecut deci totul trebuie cat mai repede posibil. Probabil se va intampla pe 29 aprilie, daca nu pe 30 o sa merg si unde gasesc o tipografie acolo ma opresc.

 

Daca o sa gasim ceva convenabil vom incerca sa mentinem o relatie comerciala cu acea tipografie pentru a avea diferite facilitati pe viitor.

 

Atasez si printul facut de colegii de la marketing pentru campania 2%. Urmeaza inca unul cu promovarea tricoului si a ultimelor noutati.

print2..jpg

bodanelu25.04.2008 08:37

am un amic care are tipografie la rm. vilcea. o sa-l intreb preturi tot si daca poate sa ni le faca. revin cu un raspuns.

bodanelu28.04.2008 18:31

nu am reusit sa fac nimic, amicul meu fiind plecat din tara :(

M@rmota05.05.2008 11:08

Topicul trebuie inchis (cineva de la IT sa ne ajute in aceasta privinta). Prin nerealizarea proiectului 2% a devenit inutil.