mai baieti....dragi frati stelisti...dragi uploaderi.......ma gandeam eu asa....sa puneti pe tracker si filme...filme la cerere , nu asa cu nemiluita...de ex..daca eu cer filmu cutare...voi daca il aveti il bagati...daca nu , il cautati il luati si il puneti....il lasati catva timp...1-2 zile...pana il iau eu...si altii daca sunt interesati...si dupaia il stergeti...si tot asa...ca nush daca sunt singurul...dar de la voi iau cu viteza mare...daca sunt 2-3 la seed iau cu 150-200 kbps....iar de la straini sau de la cine se ia filmele cu 30 de seeduri iau cu 14-15 kbps..si in felu asta ajung sa iau 1 film pe zi..si 2-3 meciuri de la voi pe zi....si crek nu sunt numai eu in situatia asta cu down filmelor...va rog...daca ati putea sa faceti asta...nu numai pentru mine...ci pentru toti...multumesc....astept raspunsul vostru...
