07.06.2005 20:56
George stiu ca poate sa sune stupid dar stiu un website www.fotki.com care ofera posibilitatea sa upload poze din pc pe acel site! Eu propun ca fiecare forumist sa puna o poza acolo dar intai George sa faca un username si o parola numai noi sa stim si sa o trimita la privat la cei care au vechime pe acest site! Sa ne cunoastem mai bine cei care suntem pe acest site!
