FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

POZELE FORUMISTILOR

«12»
SteauaToronto06.06.2005 19:39

Propun ca fiecare dintre voi sa posteze o poza ca sa ne cunoastem mai bine! FARA RUSINE INDIFERENT CA SUNTETI 15 ani sau 40 ani!

Neaga8807.06.2005 04:53

corect ... io am avut poza ... dar am fost sfatuit sa o scot si mi-am dat seama ca nu e bine ... ! varsta : 17 ani !

SSK07.06.2005 18:47

he..he..he.. de la Toronto e usor ! :lol:

 

Adaug acum - varsta : aproape 21.

SteauaToronto07.06.2005 20:48

De ce nu postati pozele? Sa nu-mi ziceti ca va e frica! he..he...he 8)

dany_el20.06.2005 14:01

promit ca am sa incerc sa postez o poza

:lol:

reddog26.06.2005 12:44

Nu cred ca vreti poza mea, sunt prea alb-rosu sa ma suportati zilnic. Iar varsta...Secret.

FANATIK RED-BLUE06.07.2005 17:59

Varsta 24 ani.

 

Toronto, dar nu ar fi mai bine, sa ne dam si adresa si nr. de telefon; si ca sa fim cat mai exacti si unde stam pe stadion.

reddog08.07.2005 20:42

Nu cumva vrei sa dau si adresa unde stau sa ma cautati? :wink: Sau sa va spun unde stau cand vin prin Stefan cel Mare?

Grinch09.07.2005 04:37

18 ani , prefer sa nu pun poza din motive de securitate :) . Am ceva probleme cu lupii din Ploiesti .

reddog09.07.2005 07:42

Multi inainte. Mai traiesc lupii din Ploiesti? Credeam ca nu. Ce ai patit cu ei? I-ai calcat pe coada?

Grinch09.07.2005 08:25

Ehh ce sa patesc , sunt stelist in orasul lor galben-albastru , doar atat. De aproape un an ma cauta :P

BlackWoolfy11.07.2005 18:10

Nu stiu sa atasez poza!!! :oops:

reddog14.07.2005 20:29

Of saracutul de tine. Salveaza-ti poza pe comp si apoi intra in profilul tau, jos unde scrie "Upload Avatar from your machine", da-i browse si cred ca acum te descurci...Fii insa atent si la marimea imaginii (la pixeli ma refer).

zarboss21.08.2005 16:20
Ehh ce sa patesc , sunt stelist in orasul lor galben-albastru , doar atat. De aproape un an ma cauta :P

 

 

am avut si eu probleme cu lupii.. a iesit o incaierare pe toata cinstea ... am luat niste pumni si picioare .... dar am pus mana si eu pe unul si mi-am scos parleala

Cristty_bossul21.08.2005 19:42

bai, voi chiar n-aveti altceva mai bun de facut? vreti sa va vedeti in poze sa va cunoaste-ti mai bine, vedeti pana unde ajunge-ti, sa nu va "dati la fund' :)))))

Grinch21.08.2005 19:54

Misha tu nu pui poza ? :)

SteauaToronto22.08.2005 21:11

Misha nu-mi spune ca si tie iti este frica sa pui poza pe forum???

reddog23.08.2005 13:08
Misha tu nu pui poza ? :)

 

 

Grinch asa arati tu? Ca si Gollum? :wink:

misha28.08.2005 04:35

cand o sa puneti si voi poze...o sa pun si eu :twisted:

Grinch28.08.2005 07:05
Misha tu nu pui poza ? :)

 

 

Grinch asa arati tu? Ca si Gollum? :wink:

Eu arat ca si Grinch ma

Captain RedBlue28.08.2005 09:00

Poza? Altadata! Varsta - 36.

FanSteaua4Life28.08.2005 11:29

Eu am aproape 21 de ani...dar nu voi pune poza pe forum deoarece nu cred ca intereseaza pe cineva fata mea...in rest numai bine...ceea ce conteaza cel mai mult ce simti pentru echipa nu o poza...

SteauaToronto28.08.2005 11:56

Hai da-o naibii de treaba! Chiar asa va este frica? :lol:

Radu mic28.08.2005 14:41

nu este de frica toronto!!!! dar chiar nu-i vad sensul!!! sa ma cunoasca lumea pe strada: uite ala e golan la Steaua samd.sa ma pandeasca cainii la scara blocului sa-mi fure fularu...tu stai in toronto lumea este pasnica acolo, in ro nu prea!!!!!

reddog30.08.2005 14:48

De aia ti-e tie frica Radule? Sa nu te molesteze dinamovistii? Nici chiar asa. Eu umblu prin Timisoara imbracat in tricoul cu Dinamo sau, iarna mai ales, cu fularul cu Dinamo, si inca traiesc...

«12»