E dubios cu astia 2%. La mine la munca toti si-au trimis cererea impreuna cu fisa fiscala si copie dupa buletin.
Eu am fost personal la fisc la Rm. Vilcea unde am domiciliul pe buletin si am depus cererea 230 fara alte fise sau copii.
E dubios cu astia 2%. La mine la munca toti si-au trimis cererea impreuna cu fisa fiscala si copie dupa buletin.
Eu am fost personal la fisc la Rm. Vilcea unde am domiciliul pe buletin si am depus cererea 230 fara alte fise sau copii.
Eu am trimis-o pe maicamea la admin.financioara sector 1 si a dat fisa la un inspector de acolo a pus o stampila si gata....
Zilele astea o sa completez si eu o asemenea fisa
Eu daca am completat un formular la o duduie, care are o asociatie de ajutor pt persoane cu sindromul down, eu pot sa fac un alt formular sa redirectionez banii respectivi aici? Eu stiu ca aceasta duduie vine anual la mine, si-mi da sa completez acel formular! Vreau sa stiu completarea acelui formular este ireversibila pe anul respectiv? Nu stiu si nu cunosc legislatia daca cineva stie ce trebuie sa fac dati cu ideii in mine. Mersi anticipat! ![]()
Completeaza una singura, sa n-ai probleme.
Lari eu deja am completat un formular prin luna septembrie anul trecut! Acest formular se completeaza la o perioada anume de timp, sau cer un formular si-l completez sa se duca din acel moment banii in alta parte?
Nu stiu ce si cum sa fac si poate ma ajuta cineva cu o informatie, un sfat ![]()
Toate detaliile, AICI. ![]()