FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

bilete steaua -poli

marian2106.06.2005 06:39

Stiti cand si unde se pun in vanzare biletele? am inteles ca miercuri.e adevarat? stiti ceva?Mi-e frica sa nu cumva sa ia iarasi bisnitarii biletele.stiti voi cum e... 8O

Neaga8807.06.2005 04:58

probabil ca maine ... oricum chiar daca o sa fie omor ... si sigur o sa fie .. si e aproape sigur ca vor lua ca de obicei bisnitzarii aproape juma de bilete ... dar io oricum ma preg si pt bisnitzari adica cu 100.000 :D ! si de fapt nici nu se stie sigur de bilete ... e posibil sa fie si intrarea libera doar ca nu este prea indicat ...

George Stan07.06.2005 05:52

Biletele se pun in vanzare JOI si NU E INTRAREA LIBERA. NU mai stiu unde am citit, cred ca pe siteul oficial. Acum vad ca nu mai scrie... but trust me

Scria chestia asta acum cateva zile, alaturi de urmatoarea stire interesanta:

Pe 18 iunie, Dorin Goian si-a programat nunta la Suceava, el urmand sa o ia de sotie pe Nadia. O saptamana mai tarziu, pe 25 iunie, la Baile Herculane, este randul lui Daniel Oprita sa faca pasul cel mare alaturi de Nadia

 

!!?!?!?:)

Neaga8807.06.2005 11:14

A fost stabilit pretul biletelor pentru partida cu Poli Timisoara, partida ce conteaza pentru etapa a XXX-a a Capionatului National si care va avea loc pe data de 11 iunie ora 17:00.

 

FOTOLII - 500.000 lei (50 lei noi)

TRIBUNA 0 - 300.000 lei (30 lei noi)

TRIBUNA I - 150.000 lei (15 lei noi)

TRIBUNA II - 100.000 lei (10 lei noi)

PELUZE - 50.000 lei ( 5 lei noi)

 

 

Biletele vor fi puse in vanzare joi, 9 iunie, ora 12:00, la casele de bilete ale stadionului Steaua.

 

Programul caselor de bilete este:

 

Joi 9 iunie: 12.00 - 20.00

Vineri 10 iunie: 10.00 - 20.00

Sambata 11 iunie: incepand cu ora 12:00

 

sursa : www.steauafc.ro

 

:wink:

micodo07.06.2005 12:34

URAAAAAAAAAAA!!!....bine ca nu e intrarea libera!

Padrese07.06.2005 13:15

De mureau bisnitarii de foame? :lol:

Glumesc e bine asa - cine nu are abonament sa se trezeasca dimineatza sa sufere la coada pt ca astia sunt adevaratii stelisti

Neaga8807.06.2005 16:31
:( io desi am abonament ... tot trebuie sa ma trezesc dimineatza sa ma duc dupa bilet :), deoarece abonamentul meu este la Peluza Nord si io m-am mutat la Peluza Sud ! :twisted:
SSK07.06.2005 18:33

mda, Neaga88, mai stiu pe unul ca tine... :wink:

Padrese07.06.2005 18:48

Me 2 :lol:

ADRIAN PACURAR07.06.2005 18:48

sa mai adaug si eu , ne vedem pe la case , asta e...

SSK07.06.2005 18:51

Hai ca daca ne mai strangem 3-4, putem sa ne facem brigada...cu steag de gard si tot tacamul ! :lol: Am putea sa ne numim "Migratorii" :P:P:P

ADRIAN PACURAR07.06.2005 18:53

merge si asa , hai migratorii , luptam pentru culori...

Neaga8808.06.2005 02:42
:)))))) bun asa ...
micodo08.06.2005 11:36

Bai, pe mine m-ati uitat?. Luati-mi si mie un bilet la sud!

Dau abonament la nord pe bilet la sud! :D

Neaga8808.06.2005 12:25

si io am ab la nord ... dar totushi nu vreau sa dau abonamentu de la nord pe un bilet la sud ... pentru ca vreau sa-mi pastrez abu ca amintire ... si oricum bilet la sud imi i-au ... 100%

doar_stelist08.06.2005 16:11

ba sa nu va duceti de la prima ora..ca eu abia la 4 scap de la munca.poate raman fara din cauza voastra:P

ADRIAN PACURAR08.06.2005 16:34

mi-am trimis fularul la rand deja :D

Neaga8808.06.2005 18:14

HAHAHAHAHAHAH ... io ma duc maine la 11:20 plec de acasa ... la 12 maxim sunt acolo ... abia astept ! :)

Padrese09.06.2005 06:05

Gata mi`am luat biletu :lol:

Alexandru09.06.2005 09:50
:( io desi am abonament ... tot trebuie sa ma trezesc dimineatza sa ma duc dupa bilet :), deoarece abonamentul meu este la Peluza Nord si io m-am mutat la Peluza Sud !  :twisted:

poti sa intri linistit cu abonamentul de nord la sud.

Neaga8809.06.2005 09:52

LOL !!! SIGUR ? CUM ADICA ? si MI-AM LUAT DEGEABA BILET ? :)

George Stan09.06.2005 11:18
:( io desi am abonament ... tot trebuie sa ma trezesc dimineatza sa ma duc dupa bilet :), deoarece abonamentul meu este la Peluza Nord si io m-am mutat la Peluza Sud !  :twisted:

poti sa intri linistit cu abonamentul de nord la sud.

 

Alexaaandru. Cum poti sa spui asa ceva? Induci oamenii in eroare. Pai jandarmii aia cauta scandal cu orice pret, odata am luat un sut in cur desi aveam bilet chiar in sectorul ala.

Nu te poti baza pe intelegerea oamenilor de afara caci risti sa nu intri in peluza. Imi aduc aminte foarte clar ca la meciul cu puii lui Zdreantza, un jandarm mai sef isi ranjea fasolea catre noi spunandu-ne "nu intra decat cei cu abonamente de peluza II", banuind probabil ca multi au abonamente de nord. Poate iti aduci aminte faza, ca erai in zona.

Alexandru09.06.2005 16:58

cred ca asta a fost la meciul cu Dinamo, nu ? nu-mi aduc aminte...

 

insa, in primavara europeana, la toate meciurile am avut prieteni care au intrat cu alea de la nord la sud. aia de la poarta nici nu se mai uitau la abonamente... eu unul i-am aratat reclamele de pe spate.

Kustino10.06.2005 05:01

...nu stiu daca e vreun incostient care sa mearga la ghici la un asemenea meci. se intra, nu se intra ? nu stiu sa vedem....... :roll: