Stiti cand si unde se pun in vanzare biletele? am inteles ca miercuri.e adevarat? stiti ceva?Mi-e frica sa nu cumva sa ia iarasi bisnitarii biletele.stiti voi cum e... 8O
Stiti cand si unde se pun in vanzare biletele? am inteles ca miercuri.e adevarat? stiti ceva?Mi-e frica sa nu cumva sa ia iarasi bisnitarii biletele.stiti voi cum e... 8O
probabil ca maine ... oricum chiar daca o sa fie omor ... si sigur o sa fie .. si e aproape sigur ca vor lua ca de obicei bisnitzarii aproape juma de bilete ... dar io oricum ma preg si pt bisnitzari adica cu 100.000
! si de fapt nici nu se stie sigur de bilete ... e posibil sa fie si intrarea libera doar ca nu este prea indicat ...
Biletele se pun in vanzare JOI si NU E INTRAREA LIBERA. NU mai stiu unde am citit, cred ca pe siteul oficial. Acum vad ca nu mai scrie... but trust me
Scria chestia asta acum cateva zile, alaturi de urmatoarea stire interesanta:
Pe 18 iunie, Dorin Goian si-a programat nunta la Suceava, el urmand sa o ia de sotie pe Nadia. O saptamana mai tarziu, pe 25 iunie, la Baile Herculane, este randul lui Daniel Oprita sa faca pasul cel mare alaturi de Nadia
!!?!?!?![]()
A fost stabilit pretul biletelor pentru partida cu Poli Timisoara, partida ce conteaza pentru etapa a XXX-a a Capionatului National si care va avea loc pe data de 11 iunie ora 17:00.
FOTOLII - 500.000 lei (50 lei noi)
TRIBUNA 0 - 300.000 lei (30 lei noi)
TRIBUNA I - 150.000 lei (15 lei noi)
TRIBUNA II - 100.000 lei (10 lei noi)
PELUZE - 50.000 lei ( 5 lei noi)
Biletele vor fi puse in vanzare joi, 9 iunie, ora 12:00, la casele de bilete ale stadionului Steaua.
Programul caselor de bilete este:
Joi 9 iunie: 12.00 - 20.00
Vineri 10 iunie: 10.00 - 20.00
Sambata 11 iunie: incepand cu ora 12:00
sursa : www.steauafc.ro
:wink:
URAAAAAAAAAAA!!!....bine ca nu e intrarea libera!
De mureau bisnitarii de foame? :lol:
Glumesc e bine asa - cine nu are abonament sa se trezeasca dimineatza sa sufere la coada pt ca astia sunt adevaratii stelisti
mda, Neaga88, mai stiu pe unul ca tine... :wink:
Me 2 :lol:
sa mai adaug si eu , ne vedem pe la case , asta e...
Hai ca daca ne mai strangem 3-4, putem sa ne facem brigada...cu steag de gard si tot tacamul ! :lol: Am putea sa ne numim "Migratorii" ![]()
![]()
![]()
merge si asa , hai migratorii , luptam pentru culori...
Bai, pe mine m-ati uitat?. Luati-mi si mie un bilet la sud!
Dau abonament la nord pe bilet la sud! ![]()
si io am ab la nord ... dar totushi nu vreau sa dau abonamentu de la nord pe un bilet la sud ... pentru ca vreau sa-mi pastrez abu ca amintire ... si oricum bilet la sud imi i-au ... 100%
ba sa nu va duceti de la prima ora..ca eu abia la 4 scap de la munca.poate raman fara din cauza voastra:P
mi-am trimis fularul la rand deja ![]()
HAHAHAHAHAHAH ... io ma duc maine la 11:20 plec de acasa ... la 12 maxim sunt acolo ... abia astept ! ![]()
Gata mi`am luat biletu :lol:
io desi am abonament ... tot trebuie sa ma trezesc dimineatza sa ma duc dupa bilet
, deoarece abonamentul meu este la Peluza Nord si io m-am mutat la Peluza Sud ! :twisted:
poti sa intri linistit cu abonamentul de nord la sud.
LOL !!! SIGUR ? CUM ADICA ? si MI-AM LUAT DEGEABA BILET ? ![]()
io desi am abonament ... tot trebuie sa ma trezesc dimineatza sa ma duc dupa bilet
, deoarece abonamentul meu este la Peluza Nord si io m-am mutat la Peluza Sud ! :twisted:
poti sa intri linistit cu abonamentul de nord la sud.
Alexaaandru. Cum poti sa spui asa ceva? Induci oamenii in eroare. Pai jandarmii aia cauta scandal cu orice pret, odata am luat un sut in cur desi aveam bilet chiar in sectorul ala.
Nu te poti baza pe intelegerea oamenilor de afara caci risti sa nu intri in peluza. Imi aduc aminte foarte clar ca la meciul cu puii lui Zdreantza, un jandarm mai sef isi ranjea fasolea catre noi spunandu-ne "nu intra decat cei cu abonamente de peluza II", banuind probabil ca multi au abonamente de nord. Poate iti aduci aminte faza, ca erai in zona.
cred ca asta a fost la meciul cu Dinamo, nu ? nu-mi aduc aminte...
insa, in primavara europeana, la toate meciurile am avut prieteni care au intrat cu alea de la nord la sud. aia de la poarta nici nu se mai uitau la abonamente... eu unul i-am aratat reclamele de pe spate.
...nu stiu daca e vreun incostient care sa mearga la ghici la un asemenea meci. se intra, nu se intra ? nu stiu sa vedem....... :roll: