Pe home site se afla pusa urmatoarea intrebare pentru amatorii de vot :
Ce-si doresc stelistii mai mult ? O victorie a Romaniei in meciul cu Olanda sau o victorie a Stelei in meciul cu Poli ?
82% au votat pentru victoria Stelei.
E clar ca cei care au votat pentru diferenta de 18% in favoarea Romaniei in meciul cu Olanda,sunt orice altceva,numai stelisti nu.
