FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Se Intoarce Trica???

I.N.Money04.06.2005 13:29

In ultimele zile la antrenamentele Stelei a aparut Eugen Trica..fostu jucator al nostru..c inseamna posibila sa intoarcere la Steaua??sa fie el acel 10 p care Becali il vede lider la echipa??

George Stan04.06.2005 13:47

Ai inteles gresit. Trica s-a antrenat cu Steaua pt ca a terminat campionatul in Bulgaria si mai pierdea si el putin timpul prin Bucuresti. Nu se pune problema venirii lui la Steaua.

I.N.Money04.06.2005 14:02

la mintea lui Becali cine stie... :D 8)