04.06.2005 13:29
In ultimele zile la antrenamentele Stelei a aparut Eugen Trica..fostu jucator al nostru..c inseamna posibila sa intoarcere la Steaua??sa fie el acel 10 p care Becali il vede lider la echipa??
In ultimele zile la antrenamentele Stelei a aparut Eugen Trica..fostu jucator al nostru..c inseamna posibila sa intoarcere la Steaua??sa fie el acel 10 p care Becali il vede lider la echipa??
Ai inteles gresit. Trica s-a antrenat cu Steaua pt ca a terminat campionatul in Bulgaria si mai pierdea si el putin timpul prin Bucuresti. Nu se pune problema venirii lui la Steaua.
la mintea lui Becali cine stie...
8)